- Yarpaq – Təbii təmizlik (sloqan: “Təbii toxunuş”)
- Buta – Dəyərlərə sədaqət
"PAK XALÇA"NIN YUMA XİDMƏTİNƏ DÜNYANIN 50-DƏN ÇOX XALÇA BRENDİ ZƏMANƏT VERİR
"Pak Xalça" şirkəti 20 illik münasibətilə beynəlxalq əməkdaşlığa nail olaraq, mühüm status qazanıb. Artıq "Pak Xalça" Türkiyənin tanınmış "E-Halı Servis" platformasının tərəfdaşıdır. Bu əməkdaşlıq nəticəsində dünyada 50-dən çox xalça brendi tərəfindən Azərbaycanda zəmanət verilən yeganə xalça yuma şirkəti statusunu qazanıb.
Professional təmizlik şirkəti olan "Pak Xalça" şirkətinin xidmətlərinə xalça, yumşaq mebel, pərdə-dekor, yun, yorğan-döşək, yastıqların yuyulması və digər xidmətlər daxildir. Şirkət tərəfindən 20 illik fəaliyyət dövründə minlərlə məmnun müştəriyə xidmət göstərilib.
"Avtomatlaşdırılmış avadanlıqlardan, antibakterial və antiallergik yuyucu vasitələrdən istifadə edən "Pak Xalça" şirkəti ötən 20 il ərzində böyük etibar, müştəri bazası və təcrübə qazanmışdır. Şirkətimiz xalçalarını uzunömürlü olmasına, ailələrinin sağlamlığının qorunmasına xüsusi diqqət yetirir. 20 illik təcrübəmiz hər bir xalçaya fərdi yanaşma tətbiq etməyə və materialın xüsusiyyətlərinə uyğun şəkildə müvafiq təmizləmə üsullarını seçməyə imkan verir. Nəticə etibarı ilə, bu gün "Pak Xalça" bazarda çox tanınan və seçilən şirkətdir. 20 illik yubileymiz münasibətilə bir sıra yeniliklər etməyə, o cümlədən rebrendinqə qarar verdik. Rebrendinqdə məqsəd "Pak Xalça"nın bazar mövqeyini daha da möhkəmləndirmək, yeni müştərilər cəlb etmək və mövcud müştərilərə xidmət səviyyəsini bir qədər də artırmaqdır.
Sevindirici haldır ki, bu əlamətdar ildə yeni və önəmli daha bir addım atdıq. Azərbaycan xalça yuma sahəsində ilk dəfə olaraq Türkiyənin nüfuzlu "E-Halı Servis" platforması ilə əməkdaşlığa başladıq. Bu, bizim üçün sadəcə bir tərəfdaşlıq deyil – həm də xalça yuma sahəsində daha yüksək standartlara doğru bir keçiddir. Bu əməkdaşlıq sayəsində artıq 50-yə yaxın dünyaca tanınmış xalça brendinin rəsmi şəkildə tanıdığı, onların tövsiyə etdiyi təmizləmə metodlarını tətbiq edən yeganə yerli şirkət olma şansı əldə etdik. Əlbəttə, bu bizim üçün böyük məsuliyyətdir və bu etimadı doğrultmaq üçün hər zamankı kimi, diqqətlə və məsuliyyətlə işləməyə davam edəcəyik.
Bütün bu nailiyyətlər bizim komandamızın uzun illər ərzində göstərdiyi əməyi və müştərilərimizin dəstəyini əks etdirir", - "Pak Xalça" şirkətinin direktoru Vüqar Əhmədov deyib.
Məlumat üçün bildirək ki, rebrendinq- əmtəə nişanının və ya onun tərkib hissələrinin dəyişdirilməsi ilə bağlı aparılan kompleks tədbirlərdir.