Bank of Baku Şənbə və Bazar günləri də fəaliyyət göstərir
Bank of Baku, daxil olan müştəri müraciətlərinin sayı, həmçinin tələb və ehtiyaclarını nəzərə alaraq, artıq bir neçə müddətdir ki, gücləndirilmiş iş rejimində fəaliyyət göstərir.
Müştəri məmnuniyyətinin artırılması məqsədi ilə Bankın Bakı şəhərində fəaliyyət göstərən bütün filialları və bəzi region filialları bu həftənin şənbə və bazar günü müştərilərin xidmətində olacaq. Bu barədə Bankdan "Marja"ya bildirilib.
Belə ki, 23 sentyabr 2017-ci il tarixində Bank of Baku-nun,
- "Bakıxanov”, "Əhmədli", "Yasamal", "Xırdalan”, "Sumqayıt", "Həzi Aslanov", "Mərdəkan", "Mərkəz", "Nəsimi", "Səməd Vurğun", "Şirvan", "Yeni Gəncə" filialı və Baş İdarə saat 10:00-dan 14:00-dək nahar fasiləsi olmadan;
24 sentyabr 2017-ci il tarixində isə,
Müştərilər filiallarda həm Nağd Pul krediti (restrukturizasiya daxil olmaqla) və Bolkart kredit və debet kartları əldə edə, həm də valyuta mübadiləsi və Təcili Pul köçürmə xidmətindən faydalana bilərlər.
”Bank of Baku”-nun filialları və ünvanları haqqında dəqiq məlumatla bu linkə daxil olaraq tanış ola bilərsiniz.