Worldcard 5 yaşında: 5 ildə 1.5 milyon manat bal hədiyyə!
Türkiyənin ilk kredit kartı olan Worldcard-ın Azərbaycan bazarına Yapı Kredi Bank tərəfindən təqdim olunmasından 5 il keçir.
Worldcard ilə Azərbaycan ödəmə sistemlərinin inkişafında önəmli rola sahib olan Yapı Kredi Bank Azərbaycan 5 ildir ki, Azərbaycandakı müştərilərini Worldcard-ın üstünlüklərlə dolu dünyasıyla da dəstəkləyir.
Azərbaycanda ödəmə sistemləri sektoruna önəmli yeniliklər gətirən Yapı Kredi Bank Azərbaycan, mütərilərinə Worldcard ilə hissə-hissə ödəmə, bal kimi xüsusiyyətlərdən əlavə, nağd avans çəkimi, virtual kart, əlavə kart və assitant xidmətləri də təqdim etməkdədir. Müxtəlif kampaniyalar hazırlayan Worldcard, Azərbaycandakı müştərilərinə səyahətdən smartfona kimi müxtəlif hədiyyələr təqdim etmişdir.
Yapı Kredi Bank Azərbaycanın İdarə Heyətinin sədri cənab Cenk Yüksel 5 yaşlı Worldcard üçün bunları dedi: “29 ildir Türkiyənin ən çox qazandıran kredit kartı Worldcard, 5 ildir ki, ölkəmizdəki müştərilərinin həyatlarına da dəyər qatır. Keçdiyimiz bu müddət ərzində Worldcard-la müştərilərimiz 1.5 milyon AZN bal qazandı və qazandıqları ballarla World Üzv Ticarət Obyektlərində pulsuz alış-veriş etdilər. Bu gün Yapı Kredi POS terminallarının sayı ölkə üzrə 1500-ün üzərinə çıxdı.”
Hər dəfə müştərilərinə fürsətlərlə dolu kampaniyalar təklif edən Worldcard, 5 yaşı münasibətilə də inanılmaz kampaniya təklif edir. Belə ki, 15 Sentyabr-31 Oktyabr tarixlərində Worldcard-la edilən hər beşinci alış-verişi hədiyyə edir. Ətraflı məlumatı www.worldcard.com.az adresindən və ya *0444 Yapı Kredi Telefon Mərkəzindən əldə edə bilərsiniz.