Bu bank şirkətlərə pulsuz xidmətlər təklif edir
Expressbank sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan müştərilərə xüsusi qayğı nümunəsi olaraq yüksək keyfiyyətli və sərfəli şərtlər əsasında bank xidmətləri təklif edir.
Bankın yeni tarifləri əsasında hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar 10-dan artıq bank xidməti üzrə misli görünməmiş təkliflərdən və pulsuz xidmətlərdən yararlana biləcəklər:
Bütün bunlardan əlavə 1 ay müddətində hesabdan nağd pulun çıxarılması, hesabın açılması, hesabdan çıxarış, POS-terminal üzrə hesabdan məxaric, əmək haqqı fondundan köçürmə kimi xidmətlər üzrə 0% bank komissiyası müştərilərə maddi resurslarından daha səmərəli istifadə etməyə imkan verəcək. Müştərilər bu yanaşmanı yüksək qiymətləndirir və məhz bu qiymətin nəticəsidir ki, 2017-ci ilin yanvar ayından bu günədək 1700-dən artıq hüquqi şəxs və fərdi sahibkar bank əməliyyatları üçün Expressbank-ı seçmişdir.
Yeni tariflər çərçivəsində kredit əldə etmiş hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar da bir sıra xidmətlərdən pulsuz yararlana biləcəklər.