Bağlanan bankın əmlaklarının satışına başlanılıb - Mənzillər, avtomobil...
Ləğv prosesindəki “Azərbaycan Kredit Bankı” ASC-nin mülkiyyətində olan əmlakların razılaşdırılmış qiymətə satışına başlanılıb.
Bu barədə Bankın ləğvedicisi olan “Azerbaijan İnternational Consulting Company" MMC-dən bildirilib.
Məlumata görə, həmin əmlaklar aşağıdakılardır:
1. Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Səməd Vurğun küçəsindəki 58 nömrəli binada yerləşən 206 kv.m. ümumi sahədən ibarət qeyri-yaşayış sahəsi;
2. Bakı şəhəri, Sabunçu rayonu, Bakıxanov qəsəbəsi, Nərimanov küçəsi ev 26, mənzil 10, (ümumi sahəsi 75,2 kv.m. 3 otaqlı mənzil);
3. Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Ağa Nemətulla küçəsi, ev 33, mənzil 22, (30,0 kv.m. ümumi sahədən ibarət 2 otaqlı mənzil);
4. Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Aydın Məmmədov küçəsindəki 51 nömrəli binanın yarımzirzəmisində yerləşən 525,63 kv.m. qeyri-yaşayış sahəsi;
5. Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Tofiq Abbasov küçəsi, ev 12, mənzil 4, ( 59,3 kv.m ümumi sahədən ibarət 3 otaqlı mənzil);
6. Quba şəhəri, Hikmət Hüseynov küçəsi 44 nömrəli ünvandakı 0,03202 ha torpaq sahəsində yerləşən 1 mərtəbəli, 3 otaqlı fərdi yaşayış evi;
7. Xüsusi təyinatlı, zirehli, buraxılış ili 2006-cı il olan “VOLKSWAGEN DISA 29612” markalı puldaşıyan avtomaşı;
Digər avadanlıqlar: ofis mebeli, kompüter, printer və telefon aparatları.
Əmlakları almaq üçün Azərbaycan Kredit Bankının Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Nizami küçəsi 167A (111) ünvanındakı ofisinə müraciət etmək lazımdır.
Telefon: (012) 598-24-24, daxili: 1027, 1095, 1096.