Tələbat çoxdur, filialları şənbə də əhaliyə xidmət göstərir
Müştərilərin tələbatını nəzərə alaraq, Unibank filialları şənbə günləri əhaliyə xidmət göstərir.
Unibank-ın xidmət və məhsullarından istifadə etmək istəyənlər, həftə sonu da bank filiallarına müraciət edə bilərlər.
Bankın paytaxt və Abşeronda “Əcəmi”, “Neftçilər”, 15 saylı, “Sumqayıt”, “Nərimanov”, “Bakıxanov”, “Xırdalan”, “İnşaatçılar”, “Mərdəkan”, 14 saylı (Beş mərtəbə), “Əhmədli” filialları, regionlarda isə “Bərdə”, “Gəncə”, “Kəpəz”, “Mingəçevir”, “Tovuz”, “Quba” və “Şəmkir” filialları şənbə günləri saat 10.00-dan 14.00-dək müştərilərin xidmətindədir. Şənbə rejimində işləyən filiallar müştərilərə kredit, depozit, sürətli pul köçürmələri, kassa əməliyyatları və digər bank xidmətləri göstərir. Bankın bütün filialları isə həftənin 5 günü saat 09.00-dan 17.00-dək fəaliyyətdədir.
Unibankın Yeni il kampaniyası çərçivəsində yanvarın 15-dək bankdan kredit götürənlər, Unibank kartları və Unibank Mobile-la ödənişlər edənlər lotereyada 2018 AZN-dək pul qazanmaq şansı əldə edirlər. Lotereyanın 95 qalibi seçiləcək.
-Lotereya müddətində Unibankdan nağd kredit və ya Albalı Plus kredit kartı alan müştərilər;