Lot-5. Aşağıda qeyd olunan 2 (iki) şirkətin əmlakının qiymətləndirilməsi:
1. “Det-Al Alüminium” MMC
2.“Det-Al Metal D “ MCC şirkətinin
Azərbaycan Respublikasındakı nümayəndəliyi.
Tenderdə hər bir lot üçün iştirak haqqı 30 (üç yüz) manatdır. İştirak haqqı heç bir halda geri qaytarılmır. Tenderin əsas şərtlər toplusunu almaq və tenderdə iştirakçı statusunu əldə etmək üçün “Azərbaycan Sənaye Korporasiyası” ASC-nin aşağı-dakı manat hesabına 300 (üç yüz) manat məbləğdə vəsait ödəmək tələb olunur.
İddiaçılar tenderdə iştirak etmək üçün müvafiq sənədləri (tender təklifi və bank təminatı istisna olmaqla) 19 fevral 2018-ci il saat 17.00-a qədər, tender təklifi və bank təminatını isə möhürlənmiş və ikiqat zərflərdə 26 fevral 2018-ci il saat 17.00-a qədər Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Cəfər Cabbarlı küçəsi 40 C nömrəli ünvana təqdim etməlidirlər. Göstərilən vaxtlardan gec təqdim olunmuş zərflər açılmadan geri qaytarılacaqdır. İddiaçıların təklifləri 27 fevral 2018-ci il saat 16.00-da Bakı şəhəri, Yasamal rayonu, Cəfər Cabbarlı küçəsi 40C nömrəli ünvanda açılacaqdır. Tenderin keçirilməsi ilə bağlı əlavə məlumat əldə etmək üçün “Azərbaycan Sənaye Korporasiyası” ASC-nin əməkdaşı Fərhad Ələkbərovla (tel: +99455 2270407) əlaqə saxlamaq olar