"RabitəBank" müştərilərinin və plastik kart istifadəçilərinin sayını açıqlayıb
2017-ci il ərzində "RabitəBank"aktiv plastik kart istifadəçilərinin sayını 50340-a, ATM şəbəkəsini isə 61-ə çatdırmışdır. Bunlar, Bankdan "Marja"ya daxil olmuş məlumatda bildirilir.
Məlumatda qeyd olunub ki, müştərilərə Black Edition və Platinum premium kartlar verilmişdir.
Hazırda Rabitəbank-da 1400-dən çox hüquqi şəxs və 120 000-dən çox fiziki şəxslərdən ibarət müştəriyə xidmət olunur, həmçinin, bankda 615 nəfər təcrübəli və ixtisaslı peşəkar heyət çalışmaqdadır.
Hazırda Bank ölkə ərazisində fəaliyyət göstərən 22 filial və 1 şöbə vasitəsi ilə Bakı şəhəri və Azərbaycanın 15 regionunu əhatə edir.
Bank, 2017-ci il ərzində müştəriləri üçün 261 min dəfə 201 mln. manat həcmində sürətli pul köçürməsini və 286 min dəfə 17 mln. manat həcmində kommunal ödənişləri həyata keçirmişdir.
Rabitəbank 2018-ci ildə fəaliyyətinin 25-ci ilinə qədəm qoyur.
Xəbər verdiyimiz kimi, "RabitəBank" 2017-ci ilin yeknu üzrə maliyyə göstəricilərini açıqlayıb: http://marja.az/news/19867