“PAŞA Həyat” beynəlxalq təşkilatın rəsmi üzvü seçilib
(®) “PAŞA Həyat Sığorta” illərdir ki, ölkənin sığorta bazarında yüksək xidmət və fəaliyyət standartları təqdim edən şirkət olaraq tanınır. Şirkətdə çalışan hər bir əməkdaş peşəkarlıq baxımından tam püxtələşmiş kadrdır və çalışdığı sahə üzrə daim inkişaf imkanları axtarışındadır. Bu məqsədlə şirkət davamlı şəkildə əməkdaşları üçün müxtəlif inkişaf və təcrübə layihələri həyata keçirir.
Noyabr ayından etibarən “PAŞA Həyat Sığorta” şirkətinin satış əməkdaşları “International Association of Sales Professionals” təşkilatının rəsmi üzvü seçilib. Bununla da satış əməkdaşları beynəlxalq miqyaslı tədbirlərə qatılmaq, xarici təcrübələrdən yararlanmaq, yeni əlaqələr qurmaq, master klasslar və təlimlərdə iştirak etmək imkanı qazandılar.
“PAŞA Həyat Sığorta” şirkəti satış yönümlü yeni addım atmaqla yanaşı, bir daha müştəriləri üçün daha uğurlu, daha proqressiv keyfiyyət təqdim etməyə hazır olduğunu nümayiş etdirir.