“Bolkart” ilə bağlı bir neçə yeniliklər gəlir
“Bolkart” bazarda ən geniş istifadə edilən kartlardan biridir. "Bank og Baku" bu kart ilə bağlı bir sıra yeniliklər tətbiqinə hazırlaşır.
“Bank of Baku” ASC-nin İdarə Heyətinin sədri Eldar Həmidovun “Marja”ya müsahibəsində bildirib ki, "Bolkart" taksit kartı bazarda populyarlığını daim saxlayan və artan rəqabətə baxmayaraq, hələ də sayı və dövriyyəsinə görə ilk sıralarada olan kart məhsuludur. Müştərilərin istək və arzularını nəzərə alaraq, "Bank of Baku" 2018-ci il ərzində Bolkarta yeni xüsusiyyətləri əlavə edib. Artıq "Bolkart" kredit kartından, 40 günə qədər faiz ödənilmədən, bol-bol istifadə etmək olar. Müştərilərə kartın qalığının 50%-ə qədər hissəsinin rahat nağdlaşdırılması imkanı yaradılmışdır. Bundan başqa, partnyor şəbəkəmizdən istifadə etdiyiniz halda, 45%-dək cashback imkanından yararlanmaq mümkündür.
"2020-ci ilin ilk aylarında karta təmassız funksiyası əlavə ediləcəkdir. 2020-ci ilin sonuna kartımıza NFC texnologiyasını da əlavə etməklə, onunla fiziki olaraq kart olmadan, tək mobil telefon vasitəsilə ödəniş imkanını nəzərdə tutmuşuq",- Bankın İdarə Heyətinin sədri deyib.