”Muğanbank”dan yeni əmanət şərtləri
"Muğanbank" ASC 01 İyun 2020-ci il tarixindən etibarən manat əmanətləri üzrə yeni tariflər təqdim edir.
Belə ki, müştərilər banka minimum məbləğ 1000 AZN olmaqla, 12 ay müddətinə, illik 10.0 faiz dərəcəsi ilə "Avans", minimum məbləği 1000 AZN olmaqla, 12 ay müddətinə, illik 12.0 və 11.0 faiz dərəcəsi ilə "Meqa", minimum məbləğ 500 AZN olmaqla, 6 və 3 ay müddətinə, 8.0 və 6.0 faiz dərəcəsi ilə "Qısa müddətli", minimum məbləği 500 AZN olmaqla, 1 aydan çox müddətinə, illik 4.0 faiz dərəcəsi ilə "Tələbli" əmanəti yerləşdirə bilərlər.
Müştərilərə yerləşdirdikləri "Avans" əmanətləri üzrə faizlər müddətin əvvəlində, "Qısa müddətli" və "Tələbli" əmanətləri üzrə faizlər aylıq, "Meqa" əmanətdə isə müddətin sonunda və aylıq olaraq ödəniləcəkdir.
Əmanət şərtləri haqqında daha ətraflı məlumatla bankın rəsmi internet səhifəsində (www.muganbank.az) tanış olmaq olar. Nəzərinizə çatdırmaq istəyirik ki, Muğanbank-da yerləşdirdiyiniz əmanətlər ADİF(Azərbaycan Əmanətlərin Sığortalanması Fondu) tərəfindən sığortalanır.