Bank Respublika kreditləri 15%-lə və 0% komissiya ilə təqdim edəcək
(®️) Yüksək faiz dərəcələri Sizi sıxır? Kredit götürməkdən çəkinirsiniz? Artıq sərbəst nəfəs ala biləcəksiniz!
Çünki, Bank Respublika nağd kredit üzrə faiz dərəcələrini daha aşağı saldı və daha sərfəli etdi!
Belə ki, “Bank Respublika”ya müraciət edən hər kəs indi nağd istehlak kreditlərini 15%-dən başlayan faiz dərəcəsi ilə əldə etmək imkanı qazanacaq. Krediti onlayn sifariş edən müştərilər isə komissiyada 50% endirim qazanacaqlar
Kreditin maksimal mәblәği 30 000 manat, müddәti isә 36 ay tәşkil edir. Rəsmi gəlirdən asılı olaraq 20 000 AZN-dək məbləğdə kredit zaminsiz də təqdim edilə bilər. Bundan başqa, əmək haqqını “Bank Respublika”dan alan müştərilər isə, krediti 0% komissiya əldə edə biləcəklər.
Müştərilər krediti onlayn olaraq Bank Respublika”nın rəsmi saytından, facebook səhifəsindən , eləcə də WhatsApp-da Çat-Bot xidmətindən istifadə edərək 051 4 144 144 nömrəsinə “Kredit” yazıb göndərərək sifariş edə bilərlər.
Qeyd edək ki, Bank Respublikada kredit götürmənin digər üstünlükləri çevik rəsmiləşdirmə və heç bir sığorta haqqının olmamasıdır.