Expressbank daha bir nominasiya üzrə qalib oldu!
Geniş bank xidmətləri və məhsulları ilə daim öndə olan Expressbank daha bir uğura imza atdı.
Expressbank “MasterCard Platinum, Black edition və World elite kartlarının say miqdarını ən çox artıran bank” nominasıyasında qalib oldu və “Gold və Standard kartlarının say miqdarını ən çox artıran bank” nominasiyasında 2-ci yerdə qərarlaşdı.
Belə ki, Expressbank 1 oktyabr 2016-cı il tarixindən 31 mart 2017-ci il tarixinədək ölkə ərazisində fəaliyyət göstərən kommersiya bankları arasında ən çox sayda MasterCard Platinum plastik kartlarını emissiya edən bank olmuşdur.
Qeyd edək ki, Expressbank-ın plastik kartlarına sahib olmaq istəyən müştərilər Expresso kartlarını 5 AZN,Maestro kartlarını 6 AZN, MasterCard Standart kartlarını isə 8 AZN-ə əldə edə bilərlər. Həmçinin hesaba minimum 400 AZN/USD/EUR/GBP ilkin mədaxil etməklə MasterCard Gold, 800 AZN/USD/EUR/GBP ilkin mədaxillə isə MasterCard Platinum kartlarını pulsuz sifariş etmək mümkündür. Həmin vəsaiti heç bir komissiya olmadan nağdlaşdıra və ya ExpressClub layihəsi çərçivəsində ölkədaxili POS-terminallarda ödəməklə xərclərinizi gəlirə çevirə bilərsiniz.