“InvestAZ” İnvestisiya Şirkəti “Yatırımda Unudulmaz Tətil” adlı yeni kampaniya keçirəcək.
“Marja” şirkətə istinadən xəbər verir ki, 01 iyun - 31 avqust tarixlərində keçiriləcək kampaniya müddətində hər bir müştəri aktiv yatırım edərək gəlir qazanmaqla yanaşı, Aralıq dənizi sahillərində ecazkar yay tətilini keçirə bilər.
Kampaniyaya qoşulmaq üçün müştərilər InvestAZ şirkətinin ofisindən və ya rəsmi internet səhifəsindən, həmçinin şəxsi InvestOR platformalarından qeydiyyatdan keçməlidirlər. Kampaniyaya yalnız qeydiyyatdan keçmiş, kampaniya dövrü də daxil olmaqla, 01.05.2017-cı il tarixindən etibarən hesablarına mədaxil edən mövcud müştərilər və kampaniya müddəti ərzində cari hesablarına mədaxil edən yeni müştərilər qoşula bilərlər:
Müddətlərdən asılı olaraq cari hesaba mədaxil olunan toplam məbləğ müştərinin müəyyən iştirakçı qrupuna aid olunmasına səbəb olur. İştirakçı qruplarda tələb olunan həftəlik ticarət həcmləri ilə yanaşı Bonus əmsalları da fərqlidir.