Azercell-dən “Yeni Şirkət” adlı təklif
Azercell Telekom MMC 20 iyun 2017-ci il tarixindən etibarən abunəçilərinin ixtiyarına daha bir kampaniyanı verir.
Azercell-in təqdim etdiyi “Yeni Şirkət” adlı bu sərfəli kampaniyadan bütün hüquqi şəxs statusuna malik olan B2B abunəçiləri yararlana bilərlər.
Kampaniyaya qoşulan B2B abunəçiləri “Minimalist” danışıq paketinə abunə olmaqla Lenovo A2016 Smartfonunu, “Optimist “danişıq paketinə abunə olmaqla isə General Mobile 4G Smartfonu pulsuz əldə edə bilərlər.
“Minimalist” və “Optimist” tarif paketlərinə qoşulmaqla abunəçi bir sıra üstünlüklər qazanır. Belə ki, “Minimalist” tarif paketində abunəçi ayda cəmi 19 AZN ödəməklə Lenovo A2016 Smartfonunu qazanmaqla yanaşı, korporativ zənglərdən pulsuz istifadə edir. Bundan əlavə isə şəbəkədaxili zənglər üçün 1000 dəqiqə, şəbəkəxarici zənglər üçün 100 dəqiqə danışıq və 100 ədəd sms qazanır. Mobil internetdən istifadə etmək üçün isə 1 GB internet hədiyyə edilir.
“Optimist” tarif paketinə qoşulan abunəçilər də ayda cəmi 29 AZN ödəməklə General Mobile 4G Smartfonu, şəbəkədaxili 3000 dəqiqə, şəbəkəxarici 300 dəqiqə,300 ədəd sms-lə ilə yanaşı beynəlxalq zənglər üçün 30 dəqiqə pulsuz danışıq əldə edir. Bu üstünlüklərdən əlavə abunəçi eyni zamanda korporativ zənglərdən pulsuz yararlana və 3 GB internetdən istifadə edə bilər.
Qeyd edək ki, kampaniya yalnız yeni Fakturalı xətt abunəçiləri üçün nəzərdə tutulub. Şirkətin tarif paketinə qoşulan fiziki şəxslər kampaniyada iştirak edə bilməz.
Ələvə məlumat üçün abunəçilər 6050 nömrəsinə zəng edə bilərlər.