Expressbank unikal kartını təqdim edir
Expressbank özündə maksimum imkanlar birləşdirən – Expresso kartı təqdim edir.
Expresso kart – debet, güzəşt müddətli kredit, depozit, “cashback”, təmassız kart, sərbəst dizayn seçimi olan unikal kartdır.
Expresso kart istifadə müddəti 48 ay olmaqla müştərilərə 35 günədək güzəşt müddəti ilə kredit xətti təklif edir. Yəni müştəri istifadə etdiyi məbləği növbəti ayın 5-dək əlavə faiz hesablanmadan ödəyə bilər. Kart üzrə kredit xətti gəlirləri təsdiq edən sənəd əsasında illik 28% dərəcəsi ilə rəsmiləşdirilir. Ödənilən məbləğ kartda bərpa olunur və təkrar istifadə edilə bilər.
Expressbank-ın plastik kartları ExpressClub layihəsində iştirak etdiyindən, Expresso kartı ilə də müştərilər hər alış-veriş edərkən 20%-dək “cashback” qazanırlar. Lakin Expresso kartın imkanları bununla da bitmir.
Expresso kartın digər bir üstünlüyü – təmassız ödəniş imkanıdır. 20 AZN-dək xırda ödənişləri kartı POS-terminala yaxınlaşdıraraq PİN-kod yığmadan aparmaq mümkündür. Bu həm nağdsız ödənişlərin daha rahat şəkildə aparılmasına imkan yaradır, həm də müştərilərin vaxtına çox qənaət edir.