Bugatti Azərbaycanda rəsmi dillerini təyin etdi
Fransanın məşhur lüks avtomobil istehsalçısı Bugatti Azərbaycanda və Gürcüstanda rəsmi nümayəndəsini təyin edib.
Bakının mərkəzində yerləşəcək yeni Bugatti diler mərkəzi brendin bütün avtomobillərini alıcılara təqdim edəcəkdir. Bugatti Bakı Mərkəzinin son standartlara uyğun məkanı, ən müasir texnologiya və innovativ dizaynı sayəsində bazara yenilik gətirəcəkdir. Yüz ildən çox keçmişə uzanan zəngin tarixə malik Bugatti davamlı olaraq innovasiya, performans, və zəriflik təcəssümüdür.
Bugatti Bakı Mərkəzi, müştərilərinə Bugatti-nin dünyaya səs salan misilsiz güc, sürət və adrenalin yaşamağa imkan verən həm yeni, həm də ikinci-əl Bugatti modellərinin tam çeşidini təklif edəcək. Bugatti Bakı Mərkəzi hər bir Bugatti avtomobilini unikal edən və müştəri tələblərinə ən xırda detallara qədər cavab verən eksklüziv fərdiləşdirmə üstünlükləri əldə etmək imkanı yaradacaq.
Bugatti-nin Azərbaycan və Gürcüstandakı rəsmi dileri “Nazar Holdings” şirkətinin sahibi Əli Nəzər “Bugatti brendini Bakıya gətirməkdən çox məmnunuq” deyə bildirib. “Bugatti həmişə güzəştsiz performans və lüks simvolu olub. Biz bu müstəsna avtomobilləri Azərbaycanın ən zövqlü avtomobil həvəskarlarına təqdim etməyi səbirsizliklə gözləyirik”.
Bugatti Bakı Mərkəzi yalnız diler deyil, həm də həmfikir insanların avtomobil yeniliklərinə olan ehtiraslarını bölüşmək üçün bir araya gəldiyi Bugatti sevərlərin mərkəzdir.
Üzeyir Hacıbəyli 57 ünvanında yerləşəcək Bugatti Bakı Mərkəzi xüsusi ekspertlər komandası ilə hər bir Bugatti sahibinə layiq olduqları dəstəyi təmin edəcək.
Bugatti brendinin Azərbaycan və Gürcüstandakı rəsmi dileri “Nazar Holdings” şirkətidir. “Nazar Holdings” şirkəti Cənubi Qafqazda müxtəlif super-lüks idman avtomobilləri brendlərini təmsil edir.
Ətraflı məlumat üçün bizə zəng edin: [012 424 77 77].
Əlavə məlumat üçün www.bugatti.com saytına daxil olun.
Bugatti haqqında: Bugatti Automobiles S.A.S. dünyanın ən sürətli və eksklüziv avtomobillərinin istehsalı ilə tanınan yüksək performanslı lüks avtomobillərin fransız istehsalçısıdır. 1909-cu ildə Ettore Bugatti tərəfindən əsası qoyulan brend incəsənət və mühəndisliyi mükəmməl birləşdirən avtomobil şedevrləri yaratmaqda zəngin tarixə malikdir.