Bank və maliyyə qurumlarında çalışanlara özəl - KOMİSSİYASIZ və DƏQİQ FAİZLƏ KREDİT
(®) Bank of Baku daima müxtəlif seqmentlərdən olan müştərilər üçün güzəştli kampaniyalar həyata keçirərək onlara planlarını reallaşdırmaq fürsəti yaradır.
Belə ki, Bank of Baku-da BANK və MALİYYƏ TƏŞKİLATLARINDA ÇALIŞANLARA ÖZƏL olaraq kredit komissiyasız, faizlər isə dəqiq və sərfəli oldu.
İndi bank və maliyyə təşkilatlarında (banklar, bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta, lizinq, audit şirkətləri, fintexlər, prosesinq şirkətləri və s.) çalışan şəxslər Bank of Baku-dan 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini KOMİSSİYASIZ,
3 – 12 aya 10.9%;
13 – 24 aya 12.9%;
25 – 36 aya 13.9%;
37 – 48 aya 14.9%;
49 – 59 aya isə 15.9% ilə əldə edə bilərlər.
Kampaniyadan faydalanan müştərilər krediti 30 dəqiqə ərzində, növbə gözləmədən əldə edəcək. Üstəlik, Bolkart kredit kartı hədiyyə!
Qeyd edək ki, kampaniyadan bank və maliyyə təşkilatlarında (banklar, bank olmayan kredit təşkilatları, sığorta, lizinq, audit şirkətləri, fintexlər, prosesinq şirkətləri və s.) çalışan və əməkhaqqısı minimum 3000 AZN olan şəxslər faydalana bilər.
Əməkhaqqısı 3000 AZN-dən aşağı olan şəxslər isə krediti onlayn sifariş edərək, sadəcə 13-24, 25-36 ayadək müddətlərdə yuxarıdakı sərfəli faizlərdən yararlana bilərlər. Digər müddətlər üçün isə +1% tətbiq olunur.
Sərfəli şərtlərdən faydalanmaq istəyənlər linkə daxil olaraq krediti birbaşa sifariş edə bilər: https://bob.az/3Y5BsZp
Bank of Baku-nun bu və digər məhsulları, eləcə də kampaniyaları haqqında məlumatı 145 Məlumat Mərkəzi, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsi – www.facebook.com/bankofbaku vasitəsilə almaq mümkündür.