“Nissan KICKS” üçün payız endirimləri - 3300 AZN!
(®) “Nissan KICKS” payız endirimi ilə çox sərfəlidir.
Payız endirimləri kampaniyası çərçivəsində “Nissan KICKS” 1.6 SV avtomobilini 3 min 300 manat endirimlə 33 min 900 manat qiymətə əldə etmək mümkündür.
Avtomobil 1.6 mühərrik, 125 at gücü, orta yanacaq sərfiyatı isə 5.8 litr təşkil edir.
“Nissan KICKS” avtomobili geniş salon, zərif dizayn və eleqant eksteryeri ilə hər zaman sevilən böyük tələbat görən avtomobillərdəndir. Avtomobil geniş rəng çeşidi ilə təqdim olunur.
Qeyd etmək lazımdır ki, hal-hazırda “Nurgün Motors”un təklif etdiyi kredit şərtləri avtomobil bazarında mövcud olan sərfəli şərtlərdəndir.
yni zamanda mövcud olan barter imkanları da “NISSAN” brendinə məxsus avtomobil sahibi olmaq istəyənlər üçün olduqca əlverişli bir fürsətdir. “Nurgün Motors” bütün “Nissan” avtomobillərinə 5 il və ya 155 000 km rəsmi zəmanət verir.
Babək pr., 30 və A.Salamzadə, 2 ünvanlarından yerləşən “Nissan” avtosalonlarına yaxınlaşaraq avtomobillə yaxından tanış ola bilərsiniz.