XalqKartı endirimlə əldə edin
(®) Xalq Bank, sərfəli alış-veriş təcrübəsi təqdim edən XalqKartdan daha çox müştərilərin faydalanması üçün kartın satış qiymətinə endirim kampaniyasını elan edir.
31 yanvaradək XalqKart Petrol kartını 10 AZN xidmət haqqı və ya 50 AZN ilkin mədaxil ödəməklə, XalqKart Cashback kartını isə 10 AZN xidmət haqqı və ya 100 AZN ilkin mədaxil etməklə əldə etmək mümkündür.
Kampaniyada yalnız AZN valyutalı kartlara endirim tətbiq edilir.
Qeyd edək ki, XalqKart Petrol ilə müştərilər həm ölkə daxilində, həm də xaricdə apardığı nağdsız ödənişlərdən 3% bonus qazanıb toplanmış bonusları ölkənin ən geniş Azpetrol YDM şəbəkəsində yanacağa dəyişə bilərlər. XalqKart Cashback kartı isə nağdsız əməliyyatlardan 2% keşbek qazandıran ödəniş kartıdır. Hər iki kartda olan digər üstünlüklər bunlardır:
- kartın onlayn sifarişi və pulsuz çatdırılma.
XalqKartı Bankın filiallarında, yaxud https://cardorder.xalqbank.az/ səhifəsinə keçid edərək onlayn sifariş etmək mümkündür. Bakı ərazisində çatdırılma pulsuzdur. Kampaniyaya ayrılmış kart sayı məhduddur.
Xalq Bankın məhsul və xidmətləri barədə məlumatları Bankın filial şəbəkəsindən, https://www.xalqbank.az/ rəsmi internet səhifəsindən, 138 Çağrı mərkəzindən, həmçinin müxtəlif sosial şəbəkə səhifələrindən əldə etmək olar.s