“Azerbaijan Business Award -2024” mükafatının təqdimat mərasimi keçirildi - LAUREATLARIN SİYAHISI
1 mart 2025-ci il tarixində “Buta Palace”da 2024-cü ilin yekunlarına əsasən “Azerbaijan Business Award” Milli mükafatının təqdimetmə mərasimi keçirilib.
Tədbirdə ümumilikdə dövlət qurumlarının, aparıcı şirkətlərin nümayəndələri, yüksək səviyyəli menecerlər, iqtisadiyyatın müxtəlif sahələrindən olan təmsilçilər, xarici qonaqlar və KİV nümayəndələri də daxil olmaqla 300 nəfər iştirak edirdi.
Mükafat laureatları tikinti və tikinti materiallarının istehsalı, əczaçılıq, qida sənayesi, quşçuluq, bank sektoru və digər sahələri təmsil edir.
“Azerbaijan Business Award” mükafatının partnyorları Hyundai Azərbaycan və Faberlic, tədbirin dostları isə Şelkovo Aqroxim, Gerofarm, AzGeo, Aymar Co, Merit Brand, Miri 1996, Bizon, Almond Cake & Bakery, Paloma Leather, RV Best и King’ Style Tie & Parfumşirkətləri idi.
Bundan başqa “Azerbaijan Business Award” mükafatının partnyoru, Hyundai Azərbaycan Hyundai Grandeur avtomobilini təqdim edib.
Tədbirin informasiya tərəfdaşları arasında Marja.az, Arb24 və Rockvell, İnsider.az var.