Bank Respublika nağd kreditlər üzrə Novruz kampaniyasına start verir
Bank Respublika bütün peşə sahiblərinə maaşın 15 mislinədək nağd kredit təklif edir!(®) Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli kampaniyalarla sevindirən Bank Respublika, bayram xərclərini qarşılamaq və ya əzizlərini sevindirmək istəyənlər üçün yeni kredit kampaniyasına start verir.
Belə ki, yeni kampaniya çərçivəsində “Bank Respublika”ya müraciət edən istənilən peşə sahibləri nağd krediti MAAŞIN 15 MİSLİNƏDƏK və ZAMİNSİZ götürmək imkanı əldə edəcəklər!
Kredit üzrə illik faiz dərəcəsi – min.10%, maksimal məbləğ – 50.000 AZN, müddət isə, 60 ay təşkil edir.
Kampaniya 06 aprel 2025-ci il tarixinədək keçərlidir.
Novruz fürsətini əldən verməyin, krediti Bank Respubikadan sifariş edin, arzularınız həyata keçsin!
Krediti rəsmiləşdirmək üçün “Mobil Şöbə” mobil tətbiqi, www.bankrespublika.az saytı vasitəsiylə onlayn müraciət edə və ya istənilən Bank Respublika filialına yaxınlaşa bilərsiniz.
Daha ətraflı məlumatı bankın rəsmi web saytında, facebook, instagram, linkedin səhifələrində və ya Bankın Çağrı Mərkəzinə 144 nömrəsinə zəng edərək əldə edə bilərsiniz.