Marketlər şəbəkəsi 3 yox, 5 yox, tam 7 gün endirimlərə start verəcək
“BU ENDİRİMLƏR BİR DAHA OLMAYACAQ”: Tam 7 gün hər kəs Tamstore-dən danışacaq(®) Tamstore Marketlər Şəbəkəsi üç yox, beş yox tam yeddi gün pərakəndə bazarına səs salacaq endirimlərə start verəcək.
7-13 may tarixlərini əhatə edəcək “Bu endirimlər bir daha olmayacaq” kampaniyası zamanı ümumi minlərlə məhsul 60 faizə qədər endirimlə təklif olunacaq. Qeyd edək ki, bu kampaniya ildə yalnız bir dəfə keçirilir və böyük maraqla qarşılanır.
Kampaniya zamanı endirimlər seçilmiş ət, toyuq və ət məhsullarında, süd və süd məhsullarında, kərə yağı və bitki yağlarında, makaron, düyü və paxlalı məhsullarda, şirniyyatlarda, içkilərərdə, təmizlik və baxım məhsullarında, eyni zamanda evinizə lazım olacaq kiçik əşyalarda tətbiq olunacaq.
Tamstore marketlər şəbəkəsi Bakı ilə yanaşı, Abşeron, Sumqayıt, Naxçıvan, Qazax, Ağstafa, Hacıqabul, Ağdaş, Ağcabədi, Salyan, Cəlilabad, Masallı, Şəmkir, Bərdə və Mingəçevirdə də fəaliyyət göstərir. Endirimlər şəbəkənin bütün filiallarında keçərli olacaq.
Endirimlərdən xəbərdar olmaq üçün şirkətin sosial şəbəkə hesablarına keçid edə bilərsiniz: