Xalq Bankdan sahibkar və hüquqi şəxslərə Mastercard Business kartı hədiyyə!
(®) Xalq Bank fərdi sahibkar və hüquqi şəxs müştəriləri üçün yeni kampaniyaya start verir.
31 iyuladək davam edəcək kampaniya müddəti ərzində müştərilər Xalq Bankın təqdim etdiyi Mastercard Business ödəniş kartını pulsuz əldə edə biləcəklər. Mastercard Business kartı özündə həm nağd, həm nağdsız ödəniş imkanlarını birləşdirməklə sahibkarların əvəzedilməz biznes alətidir. Bu kart vasitəsilə ezamiyyət, kommunal, gömrük və digər ödənişləri həyata keçirmək mümkündür. Eyni zamanda, Mastercard Business kartı onlayn alışlarda və dünyanın istənilən nöqtəsində ödənişlərdə rahatlıqla və təhlükəsiz qaydada istifadə oluna bilər.
Kart üzrə əməliyyatlara nəzarət və müxtəlif əməliyyat limitlərinin tənzimlənməsini isə müasir və funskional XalqOnline mobil və internet bankçılıq sistemi vasitəsilə həyata keçirmək mümkündür.
Kampaniya çərçivəsində sahibkarlar AZN, USD, EUR, GBP valyutalarında Mastercard Business kartını pulsuz əldə edə bilərlər. Kartı Xalq Bankın filiallarında, və ya XalqOnline kabineti üzərindən onlayn sifariş etmək olar. Ətraflı məlumat üçün: https://www.xalqbank.az/az/korporativ/kampaniyalar/xalq-bankdan-sahibkar-ve-huquqi-sexslere-mastercard-business-karti-hediyye-az
Xalq Bank fərdi sahibkar və hüquqi şəxs müştəriləri üçün yeni kampaniyaya start verir. 31 iyuladək davam edəcək kampaniya müddəti ərzində müştərilər Xalq Bankın təqdim etdiyi Mastercard Business ödəniş kartını pulsuz əldə edə biləcəklər. Mastercard Business kartı özündə həm nağd, həm nağdsız ödəniş imkanlarını birləşdirməklə sahibkarların əvəzedilməz biznes alətidir. Bu kart vasitəsilə ezamiyyət, kommunal, gömrük və digər ödənişləri həyata keçirmək mümkündür. Eyni zamanda, Mastercard Business kartı onlayn alışlarda və dünyanın istənilən nöqtəsində ödənişlərdə rahatlıqla və təhlükəsiz qaydada istifadə oluna bilər.