AFB Bank-dan sərfəli nağd kredit fürsəti: “Faiz minimum, 0% komissiya!”
Müştəri yönümlü xidmət fəlsəfəsini əsas tutan AFB Bank, “Faiz minimum, 0% komissiya” adlı yeni təklifi ilə maliyyə dəstəyinə ehtiyac duyan hər kəs üçün daha əlverişli şərtlərlə nağd kredit imkanları yaradır.
Müştərilər illik 10.5%-dən başlayan faizlə, 50.000 AZN-dək nağd pul kreditini 0% komissiya ilə əldə edə bilərlər. Maksimal geri ödəniş müddəti isə 59 aya qədərdir ki, bu da ödənişləri daha rahat planlaşdırmağa imkan yaradır.
Nağd kredit sifarişini afb.az saytının nagd-pul-krediti bölməsinə daxil olaraq bir neçə addıma tamamlayın. Formanı doldurub, göndərin.
Müraciətiniz operativ şəkildə qiymətləndirilir və sizə uyğun təkliflə əlaqə saxlanılır. Rahat, sürətli və komissiyasız kredit fürsətini qaçırmayın!
Hazırda AFB Bank ölkə üzrə 7 filial, 4 şöbə və 56 bankomat ilə müştərilərinə xidmət göstərir. Əlavə məlumat üçün 1545 Çağrı Mərkəzinə zəng edə və ya bankın rəsmi sosial media hesablarını izləyə bilərsiniz.