Mentor Talks-un növbəti tədbiri keçiriləcək
(®) Artıq ikinci dəfə təşkil edilən tədbir oktyabr ayının 14-ü Park Inn hotelində keçiriləcək. Mentor Talks tədbirinin növbəti mövzusu “Biznes & Təşəbbüskarlıq’dır”. Bu dəfəki şüarı “Daxili potensialını kəşf et!” olan tədbirin məqsədi Azərbaycanda Biznes və Təşəbbüskarlığın inkişafının bir parçası olmaq, insanlara ilham verməkdir.
Bu sahədə təcrübəli 7 spikerin çıxış edəcəyi tədbir 14:00-dan 18:00-a qədər davam edəcəkdir.
#Mentor Talks, öyrədici və ilham verən çıxışları olan bir tədbirdir. Missiyası insanların həyatına dəyər qatan ideya və məlumatları paylaşaraq onları davamlı inkişafa sövq etməkdir.
İştirakçılar tədbirdə, texnologiya, təhsil, marketinq və biznesin digər sahələrində təşəbbüskarlığı olan xarici və yerli spikerlərdən mövzuyla bağlı qloballaşan dünyanın və yerli bazarın tələblərinə uyğun məlumatlar, davamlı inkişafa meyilli insanlarla “networking” və ianəli bilet alaraq tədbirin sosial tərəfi olan autizm sindromundan əziyyət çəkən uşaqların ailələrinə dəstək olma imkanı əldə edəcəklər.
Tədbirdə iştirak etmək istəyənlər təklif olunan Standart (35 AZN) və İanəli (45 AZN) biletlərdən birini seçə bilərlər.
İanəli biletin standart biletdən fərqi ondadır ki, həmin bilet məbləğinin 10 AZN-i ilə autizm sindromundan əziyyət çəkən uşaqlara dəstək olunacaq.
Tədbirin sosial məqsədi isə şirkətlərin və fərdlərin autizmə qarşı diqqətini artırmaq, sosial məsuliyyət zehniyyətli bizneslərin qurulması və artmasına diqqət çəkməkdir.
Məlumat üçün qeyd edək ki, tədbirin biletləri artıq satışdadır. İştirakçılar sentyabrın 20-na qədər Standart bileti 29 AZN-ə əldə edə biləcəklər.