Bakıda 3-cü dəfə Biznes İdarəçiliyi Forumu keçiriləcək!
Forumun biletləri artıq satışdadır. Biletin qiyməti 200 manatdırUzun müddətdir davam edən pandemiya sonrası sahibkar və rəhbər şəxsləri bir araya toplayan Biznes İdarəçilik Forumu “Əl-Ələ dirçəliş !” sloqanıyla 19 noyabr tarixində "JW Absheron Marriot" hoteldə keçiriləcək.
Forumun təşkilatçısı "SAT Group"un yaydığı məlumata görə, Azərbaycanda Biznes İdarəçiliyinin inkişafına təkan vermək, bu sahədə yerli kadrların daha da təkmilləşdirilməsi üçün ümumi müzakirələrin keçirilməsi çox vacibdir. Bu baxımdan Biznes İdarəçiliyi Forumunun keçirilməsində əsas məqsəd dünyada olan idarəçilik trendlərinin, müasir idarəçilik alətlərinin müzakirə edilməsi və biznes idarəçilərimizi həmin alətlərin tətbiqinə stimullaşdırmaqdır.
"BİF2021" "SAT Group" şirkəti tərəfindən üçüncü dəfə təşkil olunur.
Bu il 3 panel, 3 moderator və hər paneldə 3 spiker olmaqla, toplam 9 spikerin olması planlaşdırılıb. Forumda spikerlər "Biznes Strategiyası", "İdarəetmə alətləri və trendləri", "Post-pandemiya dövründə idarəetmə" panellərində çıxış edəcəklər.
Biznes Strategiyası paneli
Moderator: Anar Bayramov (STAR Group, Ceo)
Spiker: Qabil Əhmədov (Mars Overseas Baku LTD/ Pepsi Bottlers Azerbaijan, Baş Direktor)
Spiker: Dəyanət Ağayev ( SAT Group, Biznes Konsultant)
Spiker: Elvin Hacıyev (Technol, Sahibkar)
İdarəetmə alətləri və trendləri paneli
Moderator: İlkin Manafov (Mutfakçı, Sahibkar)
Spiker: Emin Əsgərov (Pronet, Sahibkar)
Spiker: Qaçay Mirzəyev (Microsoft Azerbaijanın rəsmi nümayəndəsi)
Spiker: Günay Cəlilova (YeloBank, İdarə heyətinin sədrinin müavini)
Post-pandemiya dövründə idarəetmə paneli
Fasilitator: Vüqar Sadiq (Kapital Bank, CEO Advisor)
Spiker: Sabir Niftəliyev (Star Group, Həmtəsisçi)
Spiker: Balağa Cəfərov (Altair, Sahibkar)
Spiker: Eşqin İsmayıllı (Bolmart-Grandmart, CEO)