PAŞA Holding-in təşkilatçılığı ilə İllik İnnovasiya Sammiti baş tutacaq
13 dekabr 2022-ci il tarixində PAŞA Holding-in təşkilatçılığı, İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi dəstəyi ilə İllik İnnovasiya Sammiti baş tutacaq.
Sammit zamanı ölkənin aparıcı şirkətlərinin nümayəndələrinin, dünyaca məşhur spikerlərin və yerli və xarici startapların iştirakı ilə təqdimatlar, panel müzakirələri, birtərəfli çıxışlar, startap təqdimatları, eləcə də “workshop”lar baş tutacaq.
Sammitə öz sahəsində yeniliklərə imza atmaq, innovasiya ekosisteminin bir parçası olmaq və düzgün əlaqələr quraraq inkişafa keçmək istəyən hər kəs dəvətlidir. Tədbir barədə daha ətraflı məlumat çatdırmaq məqsədilə sammitin vebsəhifəsi də fəaliyyət göstərir.
Bilet satışlarından əldə olunacaq gəlir regionlarda yaşayan və təhsil alan gənclərin və region əhalisinin innovasiya və ümumi təşəbbüskarlıq mövzuları və əlaqəli sahələrdə inkişafı üçün ayırılacaq.
Qeyd edək ki, sammit PAŞA Holding-in təşkilatçılığı, İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyinin dəstəyi və Kapital Bank, Bakcell, PAŞA Bank, Visa, SOCAR, Azərbaycan Supermarketlər şəbəkəsi, PAŞA Technology, PAŞA Sığorta, PAŞA Həyat və PaşaPay şirkətlərinin maliyyə dəstəyi ilə həyata kiçiriləcək.