“Pul köçürmələri artıq Sizin kartınızda!”
Expressbank təcili pul köçürmələri üzrə müştərilərinə yeni xidmət təqdim edir. Onlar artıq “Lider” təcili pul köçürmə sistemi vasitəsi ilə adlarına göndərilən vəsaiti dərhal Expressbank kartlarının hesablarına ala və ya dünyanın istənilən VİSA və MasterCard tipli plastik kartlarına RUB, USD və EUR valyutalarında pul köçürmələri edə bilərlər. Əməliyyatın aparılması proseduru son dərəcə sadə və rahatdır.
Həmçinin Expressbank-ın müştəriləri həm pul göndərərkən, həm pul alarkən Pul Kart vasitəsi ilə qazanırlar. Pul Kart müştərilərə hədiyyə edilir və hər təcili pul köçürməsi zamanı məbləğdən asılı olaraq müştərinin kartına pul şəklində bonuslar hesablanır. Müştərilər nəinki bu vəsaiti ATM-lər vasitəsi ilə nağdlaşdırır, hətta öz vəsaitlərini də Pul Karta yerləşdirə bilirlər.
Qeyd edək ki, Expressbank-ın filiallarında digər təcili pul köçürmə sistemləri ilə də pul göndərmək mümkündür. Bank həmçinin Zolotaya Korona, Contact, IBA Express, Xəzri və Monex təcili pul köçürmələri sistemləri ilə beynəlxalq köçürmələr həyata keçirir.