Bankdan müştərilərə qızıl kimi təklif!
Bildiyiniz kimi, Expressbank Asan kredit məhsulu ilə rəsmi iş yeri olan bütün müştərilərə sərfəli nağd pul kreditlərinin verilməsini davam edir. Artıq müştərilərin çoxsaylı müraciətlərini nəzərə alaraq, təcili pula ehtiyacı olan, lakin müvafiq iş stajı və ya rəsmi iş yeri olmayan şəxslər üçün də Expressbank-dan yeni – qızıl kimi təklif var!
Belə ki, Expressbank müştəriləri heç bir arayış olmadan tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə qızıl və zinət əşyalarını girova qoymaqla pul krediti götürə bilərlər. Girova götürülən zaman qızıl və zinət əşyaları yüksək dəyərləndirilir və bank zəmanəti ilə tam etibarlı şəkildə qorunub saxlanılaraq kredit ödənildikdən sonra öz sahibinə qaytarılır.
10000 AZN-dək verilən kreditlər üzrə 6 ay güzəşt dövrü olmaqla 30 ayadək ümumi ödəniş müddəti müştərilərə büdcələrini daha səmərəli istifadə etmək, aylıq ödənişlərinin həcmini kiçiltməyə imkan verir.
Həmçinin, müştərilərin vaxtına qənaət məqsədi ilə Expressbank kreditərin rahat ödəmə vasitələrini də təqdim edir. Expresspay ödəniş terminalları, Expresspay mobil əlavəsi və www.expressbank.az saytında Şəxsi kabinet vasitəsi ilə müştərilər 24 saat ərzində kreditlərini ödəyə və ya hesablarında digər əməliyyatlar həyata keçirə bilərlər.