İpotekanı onlayn hesablayın!
İpotekanın dəyərini Bank əməkdaşlarının köməkliyi olmadan necə hesablamalı?
NIKOIL | Bankın ipoteka kalkulyatoru evdən çıxmadan ipoteka kreditinin ödəniş məbləğinin hesablanması üçün sadə və rahat həldir! İpoteka kalkulyatoru vasitəsilə siz kreditin əsas məbləği, faiz dərəcəsi, kredit üzrə aylıq ödəniş məbləği, ipoteka kreditinin rəsmiləşdirilməsi ilə bağlı xərcləri hesablaya bilərsiniz. Kredit kalkulyatorunun istifadəsi olduqca rahatdır. Aşağıdakı keçidə daxil olun və nəticəni əldə edin!
Keçid: http://bit.ly/2FxLOvE
Bank 2006-cı ildən sıx əməkdaşlıq etdiyi Azərbaycan İpoteka Fondundan növbəti limiti aldıqdan sonra, ölkə əhalisinə 25 il müddətinədək, 150 000 AZN məbləğinə qədər ipoteka kreditlərinin verilməsini fəal şəkildə davam etdirir. Bank tərəfindən verilən ipoteka kreditləri üzrə ilkin ödəniş daşınmaz əmlakın ümumi dəyərinin 15%-ni, illik faiz dərəcəsi isə 7% təşkil edir!
Öz evinizdən yaxşı nə ola bilər?
NIKOIL | Bank - Bakı və Azərbaycanın regional mərkəzlərində yerləşən və qabaqcıl satış şəbəkəsi olan universal maliyyə-kredit təşkilatıdır. Bank hesablaşma, depozit, kart, kredit və zəmanət kimi müasir və etibarlı bank xidmətləri əməliyyatlarının tam paketini təklif edir. Bankın bütün məhsulları, aksiyaları və xüsusi təklifləri barədə məlumatı korporativ www.nikoil.az səhifəsinə daxil olaraq və ya (012) 981 qısa nömrəsi ilə əlaqə saxlayaraq əldə edə bilərsiniz. Bankın sosial şəbəkədə rəsmi səhifəsinin ünvanı https://www.facebook.com/nikoilbank