Rabitəbankdan nağd pul kreditinə 5% endirim!
® Rabitəbank, “Black Friday” endirim kampaniyasına qoşularaq, nağd pul kreditinə faiz endirimi edir!
28 noyabr tarixindən etibarən, 3 gün olmaqla Nağd pul kreditinə illik cəmi 16% ilə, 15.000 manatadək, zaminsiz 10.000 AZN olmaqla, müştərilərinə endirim tədbiq edir! Müştərilər artıq yalnızca həftəiçi deyil, həm də şənbə günü iş saatlarından sonra da kredit əldə edə biləcəklər!
28, 29 noyabr bütün bank filiallarında, həftənin şənbə günü 30 noyabr tarixində isə Bakı filialları, Sumqayıt və Gəncə filialında kredit əldə edə biləcəklər. Qeyd edək ki, paytaxt filiallar, Sumqayıt və Gəncə filialı saat 20.00-a dək, 24/7 Nəsimi filialında isə saat 22.00-a dək müştərilərə xidmət göstərəcək! Qeyd edək ki, Nəsimi filialı Bülbül pr.30 və Şəmsi Bədəlbəyli küçəsinin kəsiçməsində, tam yeni və rahat korporativ üslubu ilə müştərilərinə 24 saat xidmət göstərir.
Kredit imkanından yalnızca filiala yaxınlaşaraq deyil, bankın rəsmi saytı: rabitabank.com/green-friday-kampaniyasi və yaxud Telegram və Facebook üzərindən RabitabankBot vasitəsi ilə müraciət edib, faydalana bilərlər.